34letý Pavel se proslavil tím, že jeho penis se zvětšil během pár dní z 13 cm na ..... 23 cm. Jak mluví majitel jednoho z nejkrásnějších penisů na světě, nikdy nečekal, že tento způsob bude mít takové výsledky.

To se děje. Prožívám nejlepší sex ve svém životě. Dělám ji jednou, druhý, třetí krát a pak už nepočítá. Konečně jsem zbavil komplexu malého penisu a získal jsem sebevědomí. Opět se cítím jako opravdový chlap v posteli. Chcete vědět jak jsem to dokázal?

Ještě před půlrokem jsem byl nesmělým chlapem s určitým problémem, kterým byl ...

Spartan Mužský Blog

mikro-penis. To je neco co nikomu nepřeji. Skutečnost, že mám něco tak maličké v kalhotách mi nedávala spát a opravdu nepřeháním. Kvůli tomu mi nic nevycházelo v osobním životě. A aby toho nebylo málo měl jsem problém dosáhnout i erekci.

Říká se, že pro ženy rozměr není důležitý a důležitá je vnitřní krása. Totální hloupost.

Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Měl jsem v minulosti situaci, která mě poznamenala na celý život. Byl jsem v hmmm v intimní situaci s ženou a začínal jsem do ní zasouvat. Po pár sekundách jsem se zeptal jestli je vše v pořádku a ona mě začala nabádat abych ho zasunul ještě více. Ale já jsem už nemohl ... Když si uvědomila, že to bylo všechno co dokážu tak řekla, že ho ani necítila. Byla to opravdová katastrofa. Po té události jsem se uzamkl v sobě a dlouhou dobu jsem se vyhýbal sexu. Nemohl jsem.

Spartan Mužský Blog

Dlouho jsem přemýšlel, proč zareagovala tak brutálně. Proč mě ani trochu nechtěla rozumět? Nakonec jsem si uvědomil: zareagovala jako normální žena 21. století. To už není doba, kdy ženy nemají žádné slovo. Dnes chtějí ženy cítit, chtějí více, mají v posteli vysoké požadavky. Eventuelně část z nich jen předstírá orgasmus protože je to tak příjemnější. Opravdu, se jí vůbec nedivím - malý penis je mým problémem a ne její. Já jsem si s tím musel poradit.

A víte co? poradil jsem si s tím dokonale.

To byla úplná náhoda. Když jsem se už dostal z toho mrtvého tahu, začal jsem hledat možnosti jak zvětšit rozměry mého penisu. Přemýšlel jsem i nad metodami jako je operační zvětšení penisu, ale jsou to vysoké náklady a také je to velké zdravotní riziko. Rychle se ale ukázalo, že o tom už nemusím vůbec přemýšlet, protože jsem objevil zvětšující metodu, která zároveň zvětšuje sexuální možnosti.

Spartan Mužský Blog

To, co u mě fungovalo jsem našel prohlížením stránek pro dospělé. Velmi jsem vždy obdivoval fakt, že lidé co tam vystupují mají takové velké penisy. Na jeden ze stránek byl článek věnován přírodním metodám zvětšování penisu a našel jsem výrobek MenMax. Hned jsem si koupil dvě balení - chtěl jsem být zajištěn. Jak se později ukázalo ještě před užitím prvního balení jsem už viděl efekty, které mě úplně šokovaly.

Začnu ale od otázky erekce

Spartan Mužský Blog

Jak jsem již zmiňoval s tím jsem měl také problémy. Měl jsem podezření, že je to stresem z malého penisu. Když jsem poprvé vyzkoušel MenMax, stalo se něco neuvěřitelné - můj penis byl pevný a tvrdý jako ocel. Jako nikdy předtím. Stál, stál a nechtěl přestat. V následujících dnech jsem pozoroval jak se mění jeho obvod a velikost rychlým tempem. Teď už vím, že v mém organismu docházelo ke křečím hladkých svalů, které odpovídají za prúdanie krve, čímž se zvyšuje objem krve v penisu a tím se zvětšuje jeho rozměr. Ale to co se stalo po 2 týdnech překonalo i mé nejsmělejší očekávání.

Vyzkoušel jsem tedy, jak můj ,, malý "(i když už vůbec nebyl malý) se zachová v naturálním prostředí. Dohodl jsem si rande. A aby to bylo zajímavější tak s mou bývalou. Nikdy nezapomenu na její pohled, když jsme se ocitli v jejím bytě. její oči prozrazovaly vše: šok, zaskočení a obdiv. V momentě kdy jsem ho do ní vložil, slyšel jsem křik. ale nebyl to křik z rozčarování ale křik obdivu. V tu noc jsme se milovali 5 krát za sebou. Byl jsem totálně zaskočen faktem, že nepotřebuji delší přestávku na regeneraci. Po každém milování jsem byl připraven na další. Nikdy předtím se mi to nestalo. Ale i tak největším šokem bylo, že můj malý penis se změnil na obrovského Piton.

Spartan Mužský Blog

Od té doby prošlo již více než pololetí a já nadále prožívám nejlepší sex v mém životě. Moje bývalá se ke mně chtěla vrátit, ale vykašlal jsem se na ni a našel jsem si dívku, která splňuje všechny mé erotické fantazie.

Na zakončení tohoto dlouhého vyprávění jsem Vám ještě něco chtěl říci: nezavírejte se v sobě a hledejte řešení. Ale ne podle sebe, ale řešení, která jsou zkoumány a potvrzeny. Ne chirurgické - škoda zdraví.

Z celého srdce Vám doporučuji MenMax. Mně neuvěřitelně pomohl tento produkt. Mohu říci, že změnil můj život. Ovšem na každého může působit jinak, ale jsem si jistý že penis se u každého zvětší minimálně o 4-5 cm.

Níže umístím odkaz pod kterým najdete podrobnější informace ohledně produktu MenMax. Hodně štěstí Pánové!

[Zde klikni pro získání MenMax]